Profesyonel Evden Eve Nakliyat Çözümleri için Aday Nakliyat Firması

0 535 696 68 94

Asansörlü Nakliyat

Aday Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat Özel olarak dizayn edilen ve ülkemizde son zamanlarda popüler olarak kullanılan vinçli araçlardır.

Aday Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri

daha güvenilir ve daha hızlı çözümler üreten seçkin firma.

Asansörlü Nakliyat Özel olarak dizayn edilen ve ülkemizde son zamanlarda popüler olarak kullanılan vinçli araçlardır. Asansörlü nakliyat, yüksek ve merdivenleri geniş olmayan, taşınma sırasında eşyaların zarar görmeden indirilemeyeceği yerlerde kullanılmaktadır.

Örnek vermek gerekirse, kapıdan geçirilmesi mümkün olmayan veya geçtiğinde zarar görebilecek, sökülüp yeniden montaj edildiğinde kullanılamaz hale gelebilecek veya sökülmesi artık mümkün olmayan mobilyalarınız, aynalık ve vitrinleriniz için en güvenli indirme ve taşıma sistemidir.

Mobilyalarınızın taşınması mümkün olmayan, Taşınma esnasında asansör kullanımına izin verilmeyen binalarda asansörlü nakliyat hizmetleri kullanılmaktadır. Asansör ve vincin taşıma esnasında binanıza ve eşyalarınıza hiçbir zararı dokunmamaktadır. Asansörlü nakliyat hizmetini talep ederken, Aracımızın balkon veya geniş pencereli olan cepheye yanaşabilmesi gerekmektedir. Yük asansörünün park halinde bırakılacağı yerin rampa, çukur ve engebeli olmaması gerekmektedir.

Şüpheli durumlarda önceden ekspertiz talep ederek, tespit yaptırmanız gerekmektedir. Bu tespiti yaptırmak hem eşyalarınızın güvenliği hem de aracımızın güvenliği için önemlidir. Balkon veya camlarınızda koruma demiri varsa, yanımızda getirdiğimiz, kesme ve tekrar montaj kaynakları mevcuttur.

Asansörlü nakliyat tek seferde taşıma kapasitesi 300 kilogramdır. Ulaşabilecek maksimum kat sayısı 18’dir. Asansörümüz kablosuz kumanda, yük dengeleme, otomatik ayaklara sahip ve çeliktendir. Bina cephe ve konumuna göre iki farklı asansör tipi mevcuttur, bunlardan bir tanesi Teleskopik Araç üstü, Diğeri Modüler Kurmalı tip asansör sistemidir. Birbirinden bağımsız ancak, ulaşılması en zor yere ulaşma konusunda oldukça başarılıdırlar.

Firmamız Asansörlü nakliyat hizmetinden önce güvenlik tedbirlerini göz önünde bulundurarak çalışmaktadır. Halatların ayrılması, vinç veya asansörde yaşanabilecek bir mekanik problemle eşyalarınızın zarar görmemesi ve maddi ve manevi kayıplara sebebiyet vermemek için, Aday Evden Eve Nakliyat Asansörlü ekibimiz, Halatlarımızı, vinç ve asansörümüzün bütün parçalarını tek tek inceler,
Gerekli denemeler ve kontroller yapıldıktan sonra taşıma işlemine başlanır.

Bu işlemler Asansörlü nakliyat hizmetlerinde gerekli evraklara sahip araç ve bu araçları kullanabilmek için sertifikalara sahip olan elemanlarımız ile sizlere asansörlü nakliyat konusunda hizmet için her zaman yanınızdayız.


Evden Eve Nakliyat Çözümleri
Aday Nakliyat | Beylikdüzü / Kavaklı

× Whatsapp Hattı