Profesyonel Evden Eve Nakliyat Çözümleri için Aday Nakliyat Firması

0 535 696 68 94

Eşya Paketleme

Aday Nakliyat

Eşya Paketleme

Aday Nakliyat olarak Evden Eve Nakliyat çözümlerinde isteğe bağlı olarak eşya paketleme hizmetleri de sağlanmaktadır. Siz arkanıza yaslanın. Biz; Güvenilir ve en sağlıklı şekilde eşyalarınızı paketler hazırlar ve taşıma işlemini A’dan Z’ye gerçekleştiririz.

Aday Nakliyat Eşya Paketleme Hizmetleri

Aday Nakliyat Profesyonel taşımacılık firması, evden eve nakliyat sektöründe 12 yılı aşkın tecrübesi ile İstanbul Avrupa yakası, Beylikdüzü ilçe ve çevre bölgelerinde hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat ile birlikte, şehir içi nakliyat, asansörlü nakliyat, ofis – büro taşımacılığı, fabrikalara, devlet kurumlarına, bankalara, inşaat firmalarına ve alt yüklenicilere nakliyat, ev eşyası depolama ve eşya paketleme gibi alanlarda özel çözümler sunmaktadır.

Taşımacılık alanında değer verdiğimiz şey müşterilerimizin, tarafımızca verilen hizmetlerden son derece memnun kalmasıdır. Bundan dolayı %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmaktayız. Evden Eve, Ofisten Ofise nakliyat – kurumsal ve bireysel alanında eşya taşımacılığında yüzlerce olumlu referansa sahip Aday Nakliyat, Güler yüzlü ve işinde uzman bir kadro ile taşınmanın verdiği tüm stresi ortadan kaldırmaktadır.

A'dan Z'ye Eşya Paketleme ve Evden Eve Taşımacılık

Aday Nakliyat, Evden Eve Taşımacılık alanlarında A’dan Z’ye çözümler sunmaktadır. Eşya paketleme noktasında, mahremiyet alanlarının paketlenmesi ev sahibine, iş yerinde de, özel dosyalar, firma şirket bilgileri, faturalar ve gizlilik oluşturacak tüm evraklar yine firma yetkilileri tarafından paketlenmesi uygun karşılanmakta ve bu şekilde firmamız tarafından tavsiye edilmektedir.

Diğer tüm eşyalarınızın paketlenmesi hizmetini talep ettiğiniz taktirde firmamız tarafından büyük bir titizlik ve güvenle numaralandırılarak biz sağlamaktayız. Taşınacak yere ise aynı titizlik ile yerleştirilmesi beyaz eşya ve koltukların sizin belirtiğiniz şekilde dizayn edilmesi uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Aday Nakliyat | Künye

Eşya paketleme hizmetleri noktasında da profesyonel çözümler sunan Aday Nakliyat, titiz ve güvenilirliği ile en üst düzeyde bir emeğin ürünü olan, köklü kuruluş, uzun yılların verdiği bir tecrübe ile bütünleşmiştir. Bu başarıyı siz değerli müşterilerimiz ile taçlandırmaktadır.

× Whatsapp Hattı