Profesyonel Evden Eve Nakliyat Çözümleri için Aday Nakliyat Firması

0 535 696 68 94

Evden Eve Nakliyat

Aday Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

12 senedir Evden Eve Nakliyat sektöründe öncü firmalar arasında yerini alan şirketimiz, taşınma esnasında, taşınmak konusunda yeterince tecrübe edinmiş, karşısına çıkacak problemleri önceden fark edip önlemlerini almaktadır!

Taşıma Noktasında Hassasiyetli Yaklaşım

Ekibimiz eski evinizi yeni evinize taşırken önceliği her zaman eşyalarınızın güvenliğidir. En ufak çizilme veya hasar oluşmaması için işe başlamadan plan ve projesini hazırlamaktadır. Taşınma esnasında yeni evinizde aksaklık yaşanmaması adına, size düşen tek görev kolilerinizin üzerine içerisinde ne olduğunu yazmanızdır.

Taşınacak olan beyaz eşya ve demirbaşlarınız en iyi şekilde muhafaza edilerek, eski evinizden çıkartılır ve yeni evinize aynı özende taşınır. Firmamıza taşınma talebinizi ilettiğiniz takdirde bir ekspertiz belirleriz.

Çalışanımız eşyalarınızın ne kadar olduğunu, nasıl taşınması gerektiği konusunda öncesinde sizinle bir ön değerlendirme gerçekleştirir. İki tarafında güven içerisinde anlaşmasından sonra ekibimiz devreye girer ve yıllara dayandırdığımız tecrübemiz ile sizi eski evinizden yeni evinize taşırız.

Tabi bunların yanı sıra bir de yeni taşınacağınız ev için Evden eve nakliyat firmamızla lokasyon bilgilerinizi paylaşmanız da sizin için bir avantajdır. Binanın merdiven girişi, girişin yüksekliği eşyaların giriş kapısından sığmama ihtimalini göz önünce bulundurarak hareket etmek sizin ve bizim içimizi daha fazla rahatlatacaktır.

Sadece Tatlı bir Heyecan Kalsın

Yeni evinize geçtiğinizde kurulum gerektiren eşyalarınızın kurulumu konusunda firmamızın ek montaj hizmeti bulunmaktadır. Montaj ekibimize eşyalarınızın yerini göstermeniz yeterli, arkanıza yaslanın ve eşyalarınızın kurulmasını bekleyin. Montaj hizmetimiz ek olup evden eve nakliyat işlemlerine dahil değildir. Sözleşme yaparken montaj hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat fiyatlarımız diğer firmalara göre çok ucuzdur diyemiyoruz. Piyasada gerçekten bu işi sadece oradan oraya aktarmak olarak gören, firmaların var olduğunu ve verdiklerini astronomik rakamların bizim işlerimizi aksatması, onların geçmiş de sizlere yaşattığı aksaklıklar ve hayatınızda bıraktığı olumsuz izlerden kurtarmak adına…

Aday Nakliyat | Künye

Nakliyat, yani taşımacılık hizmeti profesyonel, titiz ve güvenilirliği en üst düzeyde bir emeğin ürünü olup, Aday Nakliyat 12 yıllık bir tecrübe bu birimle  bütünleşmiştir. Bu başarıyı sizinle taçlandırmaktayız.

“İstanbul Evden Eve Nakliyat” – Beylikdüzü 

Hizmet Kalitesi

Her İhtiyaca Cevap Veren Araç Filomuz

Firmamıza kayıtlı ve bütün bakımları zamanında yapılan, Bütün Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizden sonra iç ve dış detaylı temizliğini yaptırdığımız, 4 Adet kapalı kasa kamyonetimiz ile olumsuz hava koşullarında bile size hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bildirmek isteriz.

Hizmetlerimiz ile ilgili geniş bir şekilde detaylı bilgi almak isterseniz adaynakliyat.com adresimizin iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ev ve ofis taşıma konusunda gerekli alt yapıya sahip olan firmamız sektör içerisinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alır. Bundan dolayı sizde güven içerisinde hizmet alabilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm evden eve nakliyat çözümleri için Beylikdüzü Merkezli firmamızla iletişim kurarak, güvenilir ve kaliteli taşımacılık çözümlerini hızlı bir şekilde talep edebilirsiniz.

×Whatsapp Hattı