Profesyonel Evden Eve Nakliyat Çözümleri için Aday Nakliyat Firması

0 535 696 68 94

Ofis Taşımacılığı

Aday Nakliyat

Ofis Taşımacılığı

Ofis, İş yeri, Fabrika gibi şirketlerin taşıma aşamasında sizlere profesyonel hizmetler sunan Aday Nakliyat firmasından, ofis eşyalarınızın paketlenmesi ve ek taşıma personelleri, asansör hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aday Nakliyat Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

Siz işinizi aksatmayın yeter!

Ofis taşımacılığı, evlere göre daha az eşyalara sahip olsa da, elektronik eşya ve dosyaların taşınması konusunda azami dikkat edilmesi gerektiğinin gerçekliğidir. Ofis taşıma konusunda en önemli faktör zaman planlamasıdır. Çünkü taşınılan firmanın verdiği hizmetin aksamaması gerekir. Bu yüzden ofisinizi taşımadan önce eşyalarınızın değil, zaman planlaması yapılması gerekmektedir.

Değerli evrak, belge, elektronik, mobilya, mutfak alanlarının eksiksiz ve zarar görmeden teslim alınıp teslim edilmesi ofis taşımacılığında en keskin kuraldır. Ofis taşımak ne yazık ki diğer hizmetlerimiz kadar kolay değildir. Sizlerin de ofis taşımacılığı konusunda daha önce referanslara sahip, daha önce bu alanda tecrübesi olan bir firma aradığınızın farkındayız. 12 Sene içerisinde 800’e yakın ofis ve ticari işletmelere destek verdik. Bunların bir bölümünü referanslarımız bölümünde bulabilirsiniz.

Ofis taşımacılığında eşyaların zarar görmemesi ve güvenle taşınması konusunda sizlere verdiğimiz sözü, Taşıma sözleşmesi yaparak güvence altına alırız ve fatura keseriz. Olmasını istemediğimiz ancak olabilecek aksiliklere karşı bu sözleşme sizin güvencenizdir. Bu sözleşme ile kuşkunuz olmadan gönül rahatlığıyla yeni ofisinizi taşırken, siz işlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Ofis taşımacılığı için özel olarak hazırladığımız strafor, köpük, ambalaj ve dışarıdan özel olarak ithal edilen pet garft kâğıtlar, son olarak dosyalıklar mevcuttur.

Eşyalarınızın durumuna göre, küçük veya büyük araçlarımızdan bir tanesi tahsis edilmektedir. Araçlarımız size gelmeden önce ofis taşıma işlerinizi daha rahat ve güvenli gerçekleştirmek için sevkiyat sırasında lazım olabilecek bütün ekipmanlarıyla eksiksiz olarak gönderilmektedir. Çelik Kasa, Piyano ve Fuarlara aktarımı da asansörlü ve büyük araçlarımız ile mümkündür.

Ofis taşımacılığında sigorta yapılacağından dolayı, doğabilecek bütün zararlar Aday Nakliyat tarafından güvence altındadır. Ofis taşımacılığında, ofis eşyalarınızın paketlenmesi ve ek taşıma personelleri, asansör hizmetimiz hakkında bilgi almayı unutmayın.

× Whatsapp Hattı