Profesyonel Evden Eve Nakliyat Çözümleri için Aday Nakliyat Firması

0 535 696 68 94

Şehirler Arası Nakliyat

Aday Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat taşımacılığında, Türkiye sınırları içerisinde hizmet vermediğimiz bölge yok! Şehirler arası nakliyat taşımacılığında, Eski evinize ki eşyalarınızı güvenli şekilde, isterseniz şoförümüze eşlik edebilir, isterseniz gidilecek olan adresi bildirebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Aday Nakliyat Kalitesi ile...

Şehirlerarası nakliyat taşımacılığında kullandığımız araçlarımızın tamamı firmamıza kayıtlı, çelik kasaya sahip olumsuz hava koşullarına karşı tam donanımlıdır. Teslimat süresi yol durumuna göre belirlenmektedir. Ancak şehirlerarası taşınma taleplerinizi birkaç gün öncesinden bildirmeniz ve randevu almanız gerekmektedir.

Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde eşyalarınızın tamamı oluşabilecek bütün hasarlara karşı sigortalıdır. Ancak sigorta kapsamına girmeyen, müşterinin sorumluluğunda olan yükümlülüklerde bulunmaktadır. Örnek İçerisinde sıvı olan bir şişenin ağzının tam kapatılmamasıdır. Bu gibi durumlarda şehirlerarası nakliyat taşıma sözleşmesi yapılmaktadır. Bu sözleşme sigorta ve taşıma kapsamını anlatan her iki tarafı da garanti altına alan bir teminattır.

Yeni taşınacağınız şehirde, iki tip hizmetimiz bulunmaktadır. Taşıma personelli ve taşıma personelsiz. Taşıma personelsiz hizmetimizde eşyalarınız firmamızın aracına yüklenir ve sadece araç ile sevkiyat işlemi gerçekleşir, araç şoförü taşıma işlemine karışmaz.

Taşıma personelli hizmetimizde, Taşıma personellerimiz de sevkiyat sırasında eşlik ederler veya gideceğimiz şehirde bulunan şubemiz mevcutsa oradaki şubemizden destek alınır. Lütfen şehirler arası nakliyat taleplerinizde, Taşıma personeli hakkında bilgi alınız.

Bizden Fiyat Alabilirsiniz!

Yüksek Kalitede Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Şehirler arası nakliyat fiyatları internet sitemizde yazmaz ve internet sitemiz üzerinden sabit fiyat vermemekteyiz. Bunun için bizimle telefon üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

12 yıl içerisinde biriktirdiğimiz taşınma tecrübesi, katlettiğimiz binlerce kilometre, sizlere vereceğimiz güvenli ve kaliteli hizmetin teminatıdır.

Aday Nakliyat | Künye

Şehirler arası Nakliyat taşımacılığı hizmeti profesyonel, titiz ve güvenilirliği en üst düzeyde bir emeğin ürünü olup, Aday Nakliyat uzun yılların verdiği bir tecrübe ile bütünleşmiştir. Bu başarıyı sizinle taçlandırmaktayız.

× Whatsapp Hattı