Profesyonel Evden Eve Nakliyat Çözümleri için Aday Nakliyat Firması

0 535 696 68 94

Bilgiler

ADAY NAKLİYAT EVDEN EVE TAŞIMACILIK - ASANSÖRLÜ NAKLİYAT
Bilgiler

NEDEN ADAY NAKLİYAT

Kalite asla tesadüf değildir. Yılların verdiği tecrübe ile kaliteli ve güvenilir taşımacılık olan Aday Nakliyat firmamız; siz değerli müşterilerimize üstün hizmet sunmak noktasında daima ilk sıralarda olma hedefindedir. Sizlerin memnuniyeti bizleri daha da güçlü kılar. Sizleri taşınma stresine sokmadan biz gereken bütün işleri tecrübeli ekibimizle yaparak yeni adresinize huzurlu ve mutlu bir şekilde transfer ediyoruz.

Evden eve taşımacılıkta bizleri diğer markalardan ayıran ve tercih ettiren özelliklerimiz nelerdir . Öncelikle firmamız eşyalarınızın zarar görmemesi için bütün önlemleri almaktadır. Eşyalarınız teker teker koruyucu patpatlar ile sarılır ve korumaya alınır. Tecrübeli ekibimiz bu sarılmış eşyaları dikkatli bir şekilde taşıyarak yeni adresine doğru yola çıkar. Sizlerde taşınma esnasında rahatlıkla kahvelerinizi içebilirsiniz.

Çoğu firma sizlere fiyat verip taşıma esnasında fiyat arttırır. Bizler Aday Nakliyat olarak eşya durumu evin metrekaresi vs. diğer özelliklerini öğrenip fiyat listesi veririz ve fiyat değişikliği gibi bir durum söz konusu bile olamaz. Sizlerde kafanızda soru işareti olmayacak bir firma tercih etmek isterseniz adres belli.

Artık yeni bir taşınma yöntemi keşfedildi. Çok pratik ve daha kolay bir yöntem ile eşyalarınızı taşımaktayız. Asansör olmayan binalar veya yüksek katlardaki daireler için Asansörlü taşıma mevcuttur. Asansörlü taşıma nedir. Asansörlü taşıma özellikle yüksek katlardaki daireler için tasarlanmış bir taşınma yöntemidir. Binanızın altında bekleyen asansörlü vinç sayesinde eşyalarınızı binadan çıkartmanıza gerek kalmadan kolaylıkla ve daha güvenle taşınabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için irtibat numaramızla irtibata geçebilirsiniz.

× Whatsapp Hattı